دی جی لالا

ویژگی های کالای خواب کودک

در مدت زمانی که منتظر به‌دنیا آمدن اولین فرزندمان هستیم، با تمام تلاش سعی می‌کنیم، مقدمات ورودش به این دنیا را مهیا کنیم. یکی از این مقدمات، خرید تخت خواب مناسب برای کودکی است که می‌خواهد پس از این، تمام دنیای ما شود. اما زمانی که به فروشگاه خرید لوازم سیسمونی می‌رویم، با تعدد تخت خواب های کودک روبه‌رو می‌شویم و این کمی گیج‌کننده است. در این مقاله شما را با انواع تخت خواب کودک آشنا می‌کنیم، تا با توجه به آن، بتوانید، تخت مناسبی برای کودک خود تهیه کنید.

موضوع : ویژگی های کالای خواب کودک        تاریخ ارسال : شنبه 29 شهريور 1399

همه مادران گمان میکنند استفاده از بالش برای نوزاد تازه متولد شده شان ضروری است اما لازم است بدانید که نوزادان تا سن دو سالگی نیازی به بالش برای خواب ندارند . چه بسا که استفاده از بالش برای نوزادان زیر دو سال احتمال خفگی و مرگ ناگهانی در خواب را افزایش میدهد. اگر فکر میکنید تکیه به بالش به خواب بهتر کودک تان کمک میکند اشتباه میکنید.

موضوع : ویژگی های کالای خواب کودک        تاریخ ارسال : يكشنبه 11 خرداد 1399

کودک شما برای خواب شبانه حدود 12 ساعت را بر روی تشک خود استراحت می کند. به عنوان والدین یک کودک می بایست از راحتی و امنیت کودک خود بر روی تشک مطمئن باشید. با گذشت زمان کودک شما یاد خواهد گرفت که خواب شبانه و شرایط خواب او بر روی فعالیت روزانه وی تاثیرگذار می باشد.

موضوع : ویژگی های کالای خواب کودک        تاریخ ارسال : شنبه 20 ارديبهشت 1399

یکی دیگر از مسائل مورد نظر در انتخاب تخت خواب مناسب برای کودک جنس آن می باشد.

موضوع : ویژگی های کالای خواب کودک        تاریخ ارسال : شنبه 16 تير 1397

چه تصمیم داشته‌ باشید یک سیسمونی مفصل تهیه کنید و اتاق فرزند آینده‌تان را تبدیل به یک کاخ باشکوه کنید و چه بخواهید فقط یک تخت ساده برای نوزادتان در اتاقتان بگذارید، واجب‌ترین جزء سیسمونی نوزاد، کالای خواب یا همان ست ملحفه، تشک، بالش و لحاف است.

موضوع : ویژگی های کالای خواب کودک        تاریخ ارسال : شنبه 16 تير 1397

با دانشی که در مورد تخت خواب های مختلف به دست می آورید نه تنها انتخاب مناسبی برای این کودکان خواهید داشت بلکه می توانید برای کودکان بزرگتر هم تخت خواب مناسبی پیدا کنید.

موضوع : ویژگی های کالای خواب کودک        تاریخ ارسال : شنبه 16 تير 1397
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .