دی جی لالا

انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق کودک

کاغذ دیواری انتخاب مناسبی برای اتاق کودک است و شما می توانید برخی از طرح های واقعا سرگرم کننده و جالب را که برای کاغذ دیواری اتاق کودک استفاده کنید.
برای این که بخواهید کاغذ دیواری اتاق کودک تان و یا سیسمونی نوزاد را انتخاب کنید، احتمالا معیارهای زیادی به نظرتان رسیده باشد، در این مقاله به توصیه هایی در زمینه انتخاب و رنگ کاغذ دیواری مناسب برای اتاق کودک اشاره شده است.

کاغذ دیواری اتاق کودک با تصویر زمینه راه راه دریایی
تم های دریایی همیشه برای اتاق پسران مناسب خواهد بود. کاغذ دیواری راه راه زمانی که به صورت افقی باشد و با کنتراست آبی و کرمی رنگ شده باشد، خیلی دریایی تر به نظر می رسد. همچنین یک تیوب نجات دکوری و یک قفسه به شکل قایق به همراه تختی که رنگ آبی دریایی داشته باشید می تواند یه نمای زیبا را برای اتاق کودک فراهم کند.

کاغذ دیواری گل دار
می توانید به فضای اتاق با استفاده از کاغذ دیواری که نقش گل دار دارد، طرح چمن زار بدهید.

کاغذ دیواری اتاق کودک با طرح پروانه
می توانید یک طرح خنثی با استفاده از یک کاغذ دیواری با طرح اصلی پروانه و رنگ صورتی به اتاق بدهید. دیوارها، مبلمان و روتختی کرمی رنگ به کاغذ دیواری پروانه ای این امکان را می دهد که در مرکز دید باشد. یک لامپ صورتی و فرش نرم سبک دخترانه نازی را تکمیل می کند. همچنین می توانید از کاغذ دیواری های سه بعدی هم استفاده نمایید.

طرح مدرن با استفاده از کاغذ دیواری های تصویری
برای مثال در اینجا، یک اتاق زیرشیروانی به لطف یک کاغذ دیواری با طرح کتابخانه، به شکل پیچیده ای تزیین شده است. می توانید نشانه های پسرانه را مثلا با چارچوب سیاه و بالشت و روتختی با رنگ آبی در اتاق قرار دهید.

کاغذ دیواری اتاق کودک با استفاده از نقش های ساختمانی
فضای اتاق را با استفاده از طرح های رنگارنگ و هیجانی به صورت مدرن دربیاورید. برای مثال می توانید دیوار روی شومینه را با استفاده از یک طرح قوی تزیین کنید تا تبدیل به یک نقطه تمرکز جالب در اتاق شود.
همچنین می توانید فضای بیشتری را با مبلمان سفید و یک تختخواب متوسط در اختیار داشته باشید تا تمرکز دید را به روی طرح رنگارنگ کاغذ دیواری نصب شده معطوف نمایید. علاوه بر این می توانید از کوسن ها و ملافه های فیروزه ای هم استفاده نمایید.

کاغذ دیواری اتاق کودک با طرح فلامینگو
می توانید یک اتاق نوزاد آرامش دهنده با استفاده از یک کاغذ دیواری به رنگ آبی خاکستری به همراه تصویر زمینه زیبایی از فلامینگوهای فانتزی ایجاد کنید. سبک آرام اتاق را می توانید با استفاده از مبلمان کرم و صندلی گهواره ای ساده گسترش دهید. علاوه برانتخاب این کاغذ دیواری می توانید ظاهر تزئینی اتاق را با استفاده از طرح های راه راه آبنبات گونه (برای وسایل اتاق) تکمیل کنید، تا از این طریق، رنگ صورتی فلامینگو ها را برجسته تر نمایید. 

این مطلب در تاریخ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ارسال شده است .
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .